خرید دستگاه زغال ساز در تهران | نوین ابتکار صنعت

عرضه انواع تجهیزات زغال سازی در تهران توسط شرکت نوین ابتکار صنعت


خرید دستگاه زغال ساز در تهران با همراهی شرکت نوین ابتکار صنعت

صنعت زغال سازی از صنایع محبوب فعالان اقتصادی در کشور میباشد. با توجه به پتانسیل جمعیتی کشور ما و خاورمیانه و محبوبیت زغال به عنوان سوخت غذاهای کبابی، قلیان و همچنین مصارف صنعتی فعالیت در صنعت زغال سازی موفقیت آمیز خواهد بود. علاوه بر این مواد اولیه تولید زغال خوشبختانه موجود و قابل تامین میباشند. در این مقاله به بررسی شرایط خرید دستگاه زغال ساز در تهران میپردازیم. با ما همراه باشید.

دستگاه تولید زغال چیست؟

دستگاه تولید زغال چوب نیز به عنوان دستگاه تولید زغال سنگ زیست توده یا کارخانه کربن سازی زیست توده نامیده می شود. مواد اولیه مناسب برای دستگاه شامل چوب، پوسته برنج ، خاک اره، پوسته نارگیل، بامبو، لجن فاضلاب، پوسته زیتون، چمن و انواع دیگر زیست توده میباشد. محصولات نهایی زغال چوب، قطران چوب و سرکه چوب و همچنین گاز قابل احتراق است.

معرفی دستگاه زغال ساز

تجهیزات ساخت زغال مجهز به کوره کربن زایی مداوم (کوره زغال ساز نیز نامیده می شود) میباشد. و از پیشرفته ترین فن آوری کربن سازی استفاده می کند. زیست توده پس از تقطیر خشک و کربناسیون بی هوازی، در دمای بالای ۴۰۰ تا ۶۰۰ درجه سانتیگراد به زغال تبدیل می شود.

تجهیزات زغال پیوسته به قطر خوراک زیست توده مشخص (در دستگاه های مختلف تغییر میکند) و همچنین محتوای آب مشخص نیاز دارد. اگر زیست توده شرایط را برآورده نکند. باید توسط دستگاه های خرد کن و خشک کن حرفه ای زیست توده پیش تصفیه شود.

گاز قابل احتراق تولید شده در فرآیند تولید شامل متان و اکسیژن به عنوان سوخت در مشعل بازیافت می شود. بنابراین نه تنها می تواند آلودگی محیط دود و حرارت مورد نیاز تجهیزات را حل کند. بلکه می تواند از محیط زیست ما محافظت کرده و در مصرف سوخت صرفه جویی کند.

مقدار کالری گاز زیست توده بیش از ۴۵۰۰ کالری است که می تواند جایگزین گاز طبیعی، گاز مایع، زغال سنگ و سایر سوخت های سنتی شود. اما این سوخت پیشرفته جدید بدون دود و بدون مزه میباشد. در همان زمان، می توان زغال چوب را برای جذب مجدد به کربن فعال تبدیل کرد.

خرید دستگاه زغال ساز در تهران | نوین ابتکار صنعت
ارائه بهترین خدمات و مشاوره در زمینه خرید دستگاه زغال ساز در تهران توسط کارشناسان نوین ابتکار صنعت

مزایای تجهیزات ساخت زغال برای خرید

دستگاه زغال ساز ما تقریباً بدون هزینه می تواند مواد اولیه را خشک کند. زیرا از گرما و دود باقیمانده برای از بین بردن رطوبت استفاده می کند. این به عنوان با یک تیر دو نشان خوانده میشود.

فقط نیاز به هزینه کربن سازی، میزان استفاده از مقدار گرمای مواد تا ۹۰ وجود دارد. کوره های کربن زایی سنتی این ساختار را ندارند.

فرآیند فن آوری ما خود گرم شدن از طریق کربن سازی میباشد. به دلیل گاز قابل احتراق تولید شده از راکتور کربناسیون می تواند برای حفظ کل فرایند کربن سازی کافی باشد. این می تواند باعث صرفه جویی در انرژی و محافظت از محیط زیست ما شود.

دستگاه سنتی از زغال به عنوان سوخت استفاده می کند، که معایب بیشتری دارد. باعث افزایش انتشار گازهای خروجی می شود و به تجهیزات حفاظت از محیط زیست بیشتری نیاز دارد. همچنین کنترل دما دشوار میباشد.

در مورد منبع حرارت پیش گرم قبل از شروع کربن سازی، دو روش برای انتخاب وجود دارد. یکی کوره های کربن سازی زیست توده برای تولید گاز قابل احتراق میباشد. روش دیگر استفاده از منبع هوای گرم است.

منبع هوای گرم را می توان با توجه به نیاز مشتریان طراحی کرد. آنها می توانند ارزان ترین ماده محلی را به عنوان سوخت مانند زغال، زیست توده، گاز قابل احتراق، ضایعات قابل احتراق و غیره انتخاب کنند.

این طراحی می تواند در مصرف سوخت صرفه جویی کرده و به یک دایره مفید تبدیل شود. هر چقدر منبع هوای گرم و مراحل بیشتری داشته باشد. هزینه سرمایه گذاری بالاتر برای سوخت، برق و نیروی کار افزایش می یابد. بنابراین سیستم ما کاملاً از یک منبع هوای گرم استفاده می کند.

شرح ساده فرآیند کربن زغال چوب

  1. زیست توده قبل از فیلتر کمتر از ۵۰ میلی متر توسط دستگاه خرد کن.
  2. خرد شده توسط سیستم انتقال خودکار به سیستم خشک کردن تغذیه می شود. سوخت سیستم خشک کن ما از حرارت اتلاف گاز دودکش تولید فرآیند کربن سازی می کند. هوای گرم به خشک کن منتقل می شود. مواد اولیه مرحله به مرحله و با حالت تغذیه پیچ و تقسیم دسته ای خشک می شوند.
  3. سپس زیست توده خشک شده به طور خودکار در کوره کربن سازی قرار می گیرد. دما برای کربن شدن حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ درجه سانتیگراد است. هرچه دما بیشتر باشد، عملکرد بیشتر خواهد بود. هرچه سرعت کربن شدن سریعتر باشد، هزینه عملیات کمتر میشود.
  4. پس از طریق سیستم خنک کننده آب، زغال ها توسط تجهیزات حرفه ای تخلیه و جمع آوری می شوند. دمای زغال تخلیه شده حدود ۳۰ درجه سانتیگراد میباشد. بیوگاز پس از اینکه با خلوص چند مرحله ای خشک یا مرطوب خالص شد. توسط تجهیزات ویژه جمع آوری می شود یا می توان آن را به عنوان سوخت برای گرم کردن کوره کربناسیون برای زغال بازیافت کرد.

برای ورود به صنعت زغال سازی و خرید دستگاه زغال ساز در تهران تیم مجرب نوین ابتکار صنعت آماده همکاری با متقاضیان گرامی برای راه اندازی خط تولید زغال از نقطه شروع تا تولید محصول خروجی میباشد. با ما در تماس باشید.

دستگاه های موجود فرایند تولید زغال

خرد کن

از طریق نوار نقاله زنجیری، مواد به سطل خرد کن منتقل می شوند و چوب با اصابت ضربه چکش (یا تیغه) به چوب خرد تبدیل می شود. اندازه محصول نهایی توسط اندازه دیافراگم صفحه کنترل می شود و یک غلتک مغناطیسی بالا در انتهای انتقال تخلیه مجهز شده است.

خشک کن

درام خشک کن دوار وسیله ای است که برای خشک کردن مایعات مواد مرطوب استفاده می شود. برای کاهش یا به حداقل رساندن میزان رطوبت مایع در ماده زیست توده (چوب، تراشه های چوب، خاک اره، کاه، ساقه و غیره) استفاده می شود. این کار با تماس مستقیم آن با گاز گرم انجام می شود.

دستگاه قالب زنی

دستگاه ساخت بریکت نوعی تجهیزات تشکیل دهنده است که با عبور خاک اره و مواد چوبی قابل قبول یا مواد زیست توده (اندازه زیر ۵ میلی متر، رطوبت ۱۲) از طریق یک پیچ، بشکه تحت فشار بالا و چرخش و اکسترود تشکیل می شود.

دستگاه کربونیزاسیون

دستگاه کربن زایی مداوم نوع جدیدی از ماشین کربن سازی پودر کربن است که از مواد اولیه تغذیه می کند و کربن تمام شده را تخلیه می کند. این دستگاه از نوع گرمایش خارجی و خشک کردن و کربن شدن میباشد. کل فرآیند تولید، گازهای مضر و دود تولید نمی کند و دود تولید شده یکنواخت است.

خرید دستگاه زغال ساز در تهران | نوین ابتکار صنعت
خرید دستگاه زغال ساز در تهران با مناسب ترین قیمت بازار، شرکت نوین ابتکار صنعت

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

شرکت نوین ابتکار صنعت با بیش از بیست سال سابقه در تولید ماشین آلات صنعتی از جمله تجهیزات صنعت زغال سازی و تولید انواع زغال محصولاتی با بهترین کیفیت و قیمت بازار عرضه میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دستگاه زغال ساز در تهران ، شرکت نوین ابتکار صنعت به عنوان بهترین تولید کننده دستگاه زغال آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما سروران گرامی میباشد.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

آدرس دفتر مرکزی :

تهران – اتوبان رجائی جنوب – بعد از پل ۶۰ متری شور آباد – نرسیده به جاده واوان – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

مشاوره رایگان با کارشناسان ما برای خرید دستگاه زغال ساز در تهران


۰۹۱۲-۶۱۰۰۲۰۹
    ۰۹۱۲-۲۴۷۸۱۰۰

آدرس کارخانه نوین ابتکار صنعت :

تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵     ۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *