قیمت دستگاه تولید زغال قلیان | نوین ابتکار صنعت

آشنایی با قیمت دستگاه تولید زغال قلیان با بهترین قیمت - نوین ابتکار صنعت


معرفی قیمت دستگاه تولید زغال قلیان | نوین ابتکار صنعت

قیمت دستگاه تولید زغال قلیان تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می گیرد. این دستگاه در انواع مختلفی تولید می شود. هر کدام از آنها نیز دارای ویژگی ها و کاربردهای متفاوتی هستند.
این در حالی است که در زمان های گذشته، تولید زغال فرآیندی بسیار دشوار بود. اما امروزه روند تولید این ماده با کمک تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا، آسان تر شده است.

تولید زغال جزء مشاغل پر سود دنیا محسوب می شود. از این رو تقاضا برای خرید دستگاه زغال ساز، روز به روز در حال افزایش است.
همین امر برندهای مختلف را بر آن داشته تا انواع مدل های این دستگاه پر کاربرد را تولید کنند.
به همین علت انواع مختلف دستگاه تولید زغال در بازار وجود دارند. هر کدام از آنها نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

لطفاً جهت مطالعه ادامه مطلب با ما همراه باشید

انواع دستگاه های تولید زغال قلیان

دستگاه های مورد نیاز برای ایجاد خط تولید زغال با استفاده از برترین فن آوری های دنیا تولید شده اند. در این میان قیمت دستگاه تولید زغال قلیان با توجه به کاربری آسان این دستگاه ها، بسیار مقرون به صرفه است. شما می توانید با کمک این دستگاه به سود آوری بالایی دست یابید.

دستگاه های تولید زغال قلیان با توجه به نوع محصول خروجی در دسته های زیر قرار دارند:

  1. دستگاه پرس گردشی تولید زغال قلیان
  2. دستگاه تولید زغال همرفتی
  3. کوره جداره ای تولید زغال قلیان
  4. کوره تولید زغال ۶ جداره ای
  5. کوره تولید زغال جی پلاس
قیمت دستگاه تولید زغال قلیان | نوین ابتکار صنعت
انواع دستگاه های تولید زغال قلیان – نوین ابتکار صنعت

مزایای استفاده از دستگاه تولید زغال قلیان

پیش از آگاهی از آخرین قیمت دستگاه تولید زغال قلیان بهتر است با مزایای استفاده از این محصولات آشنا شوید.

عدم آسیب به محیط زیست

بزرگ ترین مزیت استفاده از این دستگاه ها، عدم ایجاد آلودگی توسط دستگاه است. امروزه بسیاری از افراد و نهادهای دولتی در برابر عوامل آسیب رسان به محیط زیست، بسیار سخت گیر هستند. حتی در مواردی برای آلودگی محیط زیست، جریمه نیز تعیین می شود. طراحی دستگاه های تولید زغال قلیان به گونه ای است که هیچ گونه آلودگی را به محیط زیست وارد نکنند.

تولید زغال در زمان کوتاه

مزیت دیگر دستگاه تولید زغال قلیان، تولید زغال در زمان کوتاه است. به این ترتیب شما می توانید در زمان اندک، مقدار زیادی زغال قلیان را با کمک این دستگاه تولید کنید. کیفیت بالا و فرم جذاب زغال های تولید شده با دستگاه ها صنعتی موجب محبوبیت این دستگاه ها شده است. از این رو استفاده از دستگاه های سنتی، جای خود را به دستگاه های صنعتی داده اند.
علاوه بر این، دستگاه های سنتی تولید زغال قلیان بسیار گران هستند. بنابراین مناسب بودن قیمت دستگاه تولید زغال قلیان صنعتی موجب فروش بیشتر این محصولات شده است.

عدم نیاز به نظارت

در تولید زغال با دستگاه صنعتی به اپراتورهایی که به فرآیند تولید زغال قلیان نظارت کنند، نیاز نیست. تولید زغال توسط دستگاه های صنعتی، کاملاً اتوماتیک بوده و به نظارت خاصی نیاز ندارد.
شما می توانید این دستگاه ها را تنظیم کنید. با این تنظیمات می توانید در زمان کوتاهی محصول مورد نیاز خود را از دستگاه تولید زغال قلیان تحویل بگیرید.
به این ترتیب هزینه استفاده از نیروی انسانی نیز به حداقل می رسد.

بی خطر بودن برای نیروی انسانی

در روش های سنتی این امکان وجود داشت که به نیروی انسانی آسیب وارد شود. به طور کلی این تجهیزات بسیار پر خطر بودند.
در طرف مقابل، خطر کار با دستگاه های صنعتی بسیار پایین است. بنابراین با رعایت نکات ایمنی، جای نگرانی از بروز آسیب به نیروی انسانی برای تولید کنندگان زغال باقی نمی ماند.

عدم نیاز به خشک کردن چوب

دستگاه های صنعتی تولید زغال نیازی به چوب خشک ندارند. این دستگاه چوب خیس را داخل کوره خشک کرده و پس از عملیات پخت، زغال قلیان را تحویل می دهد.

عوامل تأثیر گذار در قیمت دستگاه تولید زغال قلیان

آگاهی از قیمت دستگاه تولید زغال قلیان از مهم ترین مسائل در شروع این کسب و کار پردرآمد است. توجه داشته باشید که عوامل متعددی دست به دست هم می دهند تا قیمت این محصول تعیین شود.
این عوامل به شرح زیر می باشند:

نوع دستگاه و عملکرد آن

اولین و مهم ترین عامل مؤثر در قیمت دستگاه تولید زغال، نوع دستگاه و عملکرد آن است. در ضمن اینکه دستگاه نو یا دست دوم باشد، در قیمت گذاری آن تأثیر مستقیم دارد. همچنین دستگاه های اورهال یا همان دستگاه های بازسازی شده نیز قیمت متفاوتی دارند.

در نظر داشته باشید که قیمت دستگاه اورهال از بقیه دستگاه ها پایین تر است. به طبع آن، قیمت انواع دستگاه نو نیز از قیمت دست دوم آن بیشتر خواهد بود.
عملکرد دستگاه نیز بر روی قیمت آن تأثیر مستقیم دارد. به عنوان مثال به هر میزان ظرفیت تولید زغال توسط دستگاه بیشتر باشد، قیمت نهایی آن بیشتر خواهد بود.

برند تولید کننده

برند تولید کننده دستگاه زغال قلیان، تأثیر فراوانی در تعیین قیمت محصول دارد. محصولی که توسط برند معروف تولید شده باشد، با تقاضای بیشتری در بازار مصرف مواجه است. با افزایش تقاضا برای خرید محصولات برندهای مشهور، این محصولات قیمت بالاتری خواهند داشت.

کیفیت دستگاه تولید زغال قلیان

عامل دیگری که در قیمت دستگاه تولید زغال قلیان نقش دارد، کیفیت متریال و اجزای تشکیل دهنده این دستگاه است. در نظر داشته باشید که متریال باکیفیت بر دوام و ماندگاری دستگاه اثر می گذارد. به این ترتیب هر اندازه کیفیت دستگاه بیشتر باشد، مشتری باید قیمت بیشتری برای محصول پرداخت کند.

قیمت دستگاه تولید زغال قلیان | نوین ابتکار صنعت
دستگاه تولید زغال قلیان با کیفیت – نوین ابتکار صنعت

پیشنهاد ما به شما بزرگواران

راه اندازی خط تولید زغال از مشاغل پرسودی است که طرفداران فراوانی دارد. شما می توانید با راه اندازی این خط تولید، در زمان اندک به سود بالایی دست یابید.

با توجه به افزایش تقاضا برای خرید دستگاه تولید زغال، مراکز فروش این محصولات نیز افزایش یافته است. نوین ابتکار صنعت، از برترین تولید کنندگان انواع دستگاه های تولید زغال از جمله زغال قلیان و تولید کننده کوره زغال لیمو به شمار می رود. این مرکز تخصصی تجهیزات تولید زغال، محصولات مستحکم و باکیفیت را به مشتریان خود عرضه می کند.
شما می توانید از طریق مراجعه به نوین صنعت ابتکار، از مشاوره رایگان کارشناسان این مرکز برخوردار شوید. مناسب بودن قیمت دستگاه تولید زغال قلیان در نوین ابتکار صنعت، گواهی بر ارائه خدمات بی نظیر در این مرکز به مشتریان می باشد.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

تحریریه کارخانه نوین ابتکار صنعت

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

آدرس دفتر مرکزی:

تهران – اتوبان رجائی جنوب – بعد از پل ۶۰ متری شور آباد – نرسیده به جاده واوان – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت آشنایی با مراحل تولید زغال فشرده


۰۹۱۲-۶۱۰۰۲۰۹
    ۰۹۱۲-۲۴۷۸۱۰۰

آدرس کارخانه نوین ابتکار صنعت:

تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵     ۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *