راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی | نوین ابتکار صنعت

تولید زغال با دستگاه های زغال فشرده


بررسی چگونگی راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی

راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی یکی از مشاغل پر بازدهی است که دارای شرایط ویژه و مخصوصی می باشد. چرا که امروزه خرید و فروش زغال در بازار کشور مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران تمایل دارند تا با شروع تولید زغال، به درآمد بالایی دست یابند.

البته برای تولید زغال فشرده باکیفیت و مقاوم، به خرید دستگاه زغال ساز از بهترین کارخانه ساخت دستگاه زغال سازی در تهران نیاز است. پس چنانچه قصد راه اندازی خط تولید زغال فشرده را دارید، پیشنهاد می شود تجهیزات مورد نیاز خود را از شرکت معتبر نوین ابتکار صنعت خریداری نمایید.
این شرکت، تجهیزات باکیفیت و استاندارد تولید زغال فشرده را با نازل ترین قیمت در اختیار خریداران قرار می دهد. لذا با خرید دستگاه زغال ساز از شرکت نوین ابتکار صنعت، توانایی تولید زغال با سرمایه کم را خواهید داشت.

از شما دعوت می کنیم ۳ دقیقه ای تا انتهای مطلب پیش رو ما را همراهی کنید.

مزایای راه اندازی خط تولید زغال فشرده

راه اندازی خط تولید زغال فشرده، به سرمایه بالایی نیاز ندارد. چرا که این محصول از متریال اولیه ای تولید می شود که به فراوانی در طبیعت وجود دارند. در ضمن این حرفه سودآوری بسیاری زیادی به همراه دارد.

یکی دیگر از مزایای راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی عدم نیاز به نیروی کار انسانی زیاد و افراد متخصص است. زیرا تجهیزات خط تولید زغال ارائه شده توسط شرکت معتبر دارای عملکرد خودکار هستند.
همچنین شرکت معتبر، آموزش های لازم در زمینه راه اندازی خط تولید زغال را به افراد آموزش می دهد. لذا با استفاده از خدمات شرکت معتبر، به استخدام افراد متخصص در زمینه تولید زغال فشرده نیازی نخواهید داشت.

راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی | نوین ابتکار صنعت
مزایای راه اندازی خط تولید زغال فشرده

نحوه تولید زغال فشرده صنعتی

تولید زغال فشرده صنعتی از جمله مشاغلی است که قابلیت صادرات و افزایش ارزآوری را دارد. در ضمن فروش این محصول در داخل کشور نیز از بازار پررونقی برخوردار است.
اما برای تولید زغال فشرده، ضمن خرید تجهیزات مورد نیاز، لازم است تا با نحوه تولید زغال نیز آشنایی داشته باشید.

به طور کلی تولید زغال فشرده صنعتی مطابق مراحل زیر انجام می شود:

  1. در اولین مرحله، متریال زغال که عموماً خاک اره است، فشرده شده و به بریکت زغال تبدیل می شود. برای ساخت زغال در شکل بریکت، از قالب های مخصوص مکعبی شکل استفاده می کنند.
  2. در مرحله بعدی، بریکت های آماده وارد کوره شده و تحت تغییرات فیزیکی و شیمیایی قرار می گیرند.
  3. پس از اعمال تغییرات مختلف بر روی بریکت، این محصول به هموژن که زغال خالص و یکدست است تبدیل می شود.
  4. در مرحله آخر، زغال بسته بندی شده و وارد بازار فروش می شود.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی

خرید تجهیزات راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی از جمله اقداماتی است که بیشترین میزان سرمایه را به خود اختصاص می دهد. زیرا برای تولید زغال فشرده، به تجهیزات زیر نیاز خواهید داشت:

کوره زغال

کوره زغال از جمله تجهیزات مهم و اصلی در خط تولید زغال فشرده است. زیرا این کوره وظیفه دارد تا بریکت های تولید شده را تحت حرارت قرار داده و خالص سازی نماید. به عبارتی، مواد اولیه مورد استفاده در تولید زغال فشرده پس از ورود به کوره زغال، تحت تأثیر حرارت قرار گرفته و ناخالصی های خود را از دست می دهد.
در نتیجه، مواد اولیه ورودی به کوره، به عنوان زغال باکیفیت و مناسب از این دستگاه خارج می شود. بنابراین خرید کوره زغال دارای عملکرد مناسب، در افزایش کیفیت زغال های تولید شده نقش بسزایی دارد.

اکسترودر

اکسترودر نیز همانند کوره زغال از تجهیزات مهم و کاربردی در خط تولید زغال به شمار می رود. در واقع اکسترودر وظیفه مرغوب سازی بریکت را بر عهده دارد. به عبارت دیگر، بریکت ها پیش از پخته شدن در کوره، وارد دستگاه اکسترودر می شوند. بنابراین اگر دستگاه اکسترودر در خط تولید زغال فشرده وجود نداشته باشد، زغال های تولید شده از کیفیت و درجه خلوص مناسبی برخوردار نخواهند بود.
از این رو توصیه می شود هنگام خرید اکسترودر برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی به عملکرد و کارایی مناسب دستگاه توجه داشته باشید.

سرند و خشک کن

به طور معمول خاک اره و بریکت های مورد استفاده در تولید زغال فشرده، دارای مقدار مشخصی رطوبت هستند. وجود این رطوبت در ترکیب زغال نیز باعث کاهش کیفیت زغال خواهد شد. به همین منظور از دستگاه سرند و خشک کن برای رطوبت گیری بریکت ها استفاده می شود.
در واقع دستگاه خشک کن و سرند باعث از بین رفتن رطوبت خاک اره و بریکت از طریق ایجاد حرارت می شوند.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی

چنانچه قصد راه اندازی خط تولید زغال فشرده را دارید، در ابتدا لازم است تا هزینه های لازم برای این کسب و کار را تخمین بزنید.
در حال حاضر شرکت های مختلفی در زمینه فروش دستگاه و تجهیزات تولید زغال فعالیت می نمایند. بنابراین لازم است پیش از خرید این تجهیزات، نوع و کیفیت دستگاه را مد نظر قرار دهید.
همچنین توصیه می شود برای خرید این تجهیزات، از خدمات بهترین و معتبرترین شرکت استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که هزینه راه اندازی خط تولید زغال صنعتی به موارد مختلفی مانند نوع دستگاه و تعداد تجهیزات مورد نیاز برای این صنعت بستگی دارد.
در ضمن موارد دیگری مانند هزینه های راه اندازی کارگاه، طی کردن مراحل قانونی، حقوق نیروی انسانی و … نیز در هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده نقش مؤثری دارند.

هزینه راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی | نوین ابتکار صنعت
ارائه تسهیلات برای خط تولید زغال

پیشنهاد ما به سروران عزیز

اگر قصد راه اندازی خط تولید زغال فشرده صنعتی را دارید، می توانید برای محاسبه هزینه های لازم برای خرید تجهیزات، با مشاوران ما در شرکت نوین ابتکار صنعت تماس بگیرید. این مشاوران، علاوه بر محاسبه هزینه تولید زغال فشرده صنعتی، اطلاعات مفیدی در زمینه نحوه تولید این محصول نیز در اختیارتان قرار خواهند داد.
ما در شرکت نوین ابتکار صنعت، انواع تجهیزات و دستگاه های خط تولید زغال فشرده را با قیمت مناسب ارائه می کنیم. در ضمن برای افرادی که بودجه لازم برای راه اندازی خط تولید زغال را ندارند‌ نیز استفاده از خدمات فروش اقساطی را پیشنهاد می کنیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید تجهیزات مورد نیاز خود برای تولید زغال، می توانید از طریق پل های ارتباطی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

آدرس دفتر مرکزی:

تهران – اتوبان رجائی جنوب – بعد از پل ۶۰ متری شور آباد – نرسیده به جاده واوان – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت آشنایی با مراحل تولید زغال فشرده


۰۹۱۲-۶۱۰۰۲۰۹
    ۰۹۱۲-۲۴۷۸۱۰۰

آدرس کارخانه نوین ابتکار صنعت:

تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵     ۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *