فروش دستگاه زغال فشرده با قیمت مناسب | نوین ابتکار صنعت

بهترین مرجع تولید انواع دستگاه زغال


بهترین مرکز فروش دستگاه زغال فشرده با قیمت مناسب

در حال حاضر خرید دستگاه زغال از معتبرترین مرکز فروش دستگاه زغال فشرده با قیمت مناسب و راه اندازی خط تولید زغال، محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. زیرا تولید و فروش زغال به عنوان یکی از مشاغل پربازده در ایران شناخته می شود.
در میان زغال های مختلف، تولید زغال فشرده، مقرون به صرفه تر بوده و سوددهی بیشتری دارد. چرا که بسیاری از مصرف کنندگان، خرید این زغال را به سبب مزایای بی شمار آن در اولویت قرار می دهند.
در ضمن زغال فشرده علاوه بر بازار داخلی، به عنوان یکی از محصولات پرطرفدار در کشورهای عربی همسایه نیز شناخته می شود. لذا با تولید بهترین زغال صادراتی در تهران و فروش آن به کشورهای همسایه می توانید به کسب و کار پرسودی دست یابید.

البته این امر در صورتی امکان پذیر است که زغال فشرده، کیفیت بالایی داشته و در تولید آن از بهترین دستگاه زغال ساز استفاده شود. از این رو برای تولید زغال مرغوب و مقاوم، پیشنهاد می شود دستگاه زغال ساز فشرده را از شرکت نوین ابتکار صنعت خریداری نمایید.

از شما عزیزان دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر چند دقیقه ای ما را همراهی کنید.

ویژگی های بهترین دستگاه زغال فشرده

دستگاه زغال ساز فشرده یکی از بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات تولید شده توسط شرکت معتبر می باشد.
این دستگاه علاوه بر ظرفیت بالای تولید، دارای عملکرد اتوماتیک بوده و از این رو برای تولید زغال با این دستگاه، به نیروی انسانی کمتری نیاز می باشد.
به همین دلیل خرید دستگاه زغال ساز از شرکت فروش دستگاه زغال فشرده با قیمت مناسب در کاهش هزینه های تولید زغال نقش بسزایی دارد.

از مهم ترین ویژگی های بهترین دستگاه زغال ساز فشرده، قابلیت پرس و فشرده سازی بالا می باشد. این امر باعث می شود تا ناخالصی ها و مواد زائد موجود در زغال به کمترین میزان خود برسد.
در ضمن دستگاه زغال فشرده دارای سیستم تعادل گرمایی بوده و از این رو تمام نقاط زغال دارای پخت یکنواخت می باشند.
همچنین دستگاه زغال باکیفیت، طول عمر بالایی داشته و تا مدت ها پس از خرید، کارایی مطلوب خود را حفظ می کند.
در انتها یادآورمی شویم که تولید زغال فشرده با دستگاه زغال ساز استاندارد، هیچ گونه آلودگی برای محیط زیست به وجود نمی آورد.

ویژگی های بهترین دستگاه زغال فشرده | نوین ابتکار صنعت
کیفیت بالای دستگاه زغال در نوین ابتکار صنعت

درآمد حاصل از تولید زغال فشرده

همانطور که گفته شد راه اندازی خط تولید زغال فشرده به عنوان یکی از مشاغل محبوب و پرسود در بازار کشور شناخته می شود.  البته این نکته را در نظر داشته باشید که میزان سوددهی تولید زغال فشرده، به عوامل متعددی مانند حجم تولید، قیمت زغال، کیفیت محصولات تولید شده و شرایط بازار بستگی دارد.
پس سود تولید زغال فشرده برای شرکت های مختلفی که در این صنعت فعالیت می کنند متفاوت خواهد بود. اما با توجه به کاربرد زغال فشرده در صنایع مختلف، تولید این محصول درآمدزایی قابل توجهی در پی دارد.

مزایای تولید زغال فشرده

خرید دستگاه زغال از باسابقه ترین شرکت فروش دستگاه زغال فشرده با قیمت مناسب مزایای بی شماری برای خریداران دارد. زیرا برای تولید زغال فشرده، به مواد اولیه گران قیمتی نیاز نیست. بلکه متریال مورد استفاده برای تولید این زغال، به وفور در طبیعت یافت می شوند. از این رو برای خرید مواد اولیه زغال فشرده به بودجه زیادی نیاز نخواهد بود.
دومین مزیت تولید زغال فشرده، عدم تأثیرات نامطلوب این محصول بر محیط زیست می باشد. چرا که برای تولید زغال فشرده، از ضایعات چوب که هیچ خطری برای محیط زیست ندارند‌ استفاده می شود.
در ضمن این زغال دارای ماندگاری و قابلیت حفظ حرارت بالایی است. از این رو زغال فشرده با سوختن خود، مقدار انرژی بیشتر در مدت زمان طولانی تری تولید می کند. پس می توان نتیجه گرفت خرید زغال فشرده، بهره وری و کارایی بیشتری برای صنایع مختلف دارد.

اجزای خط تولید زغال فشرده

به طور کلی دستگاه تولید زغال فشرده از اجزای زیر تشکیل می شود:

بینشکاف

بینشکاف یکی از اصلی ترین اجزای دستگاه زغال فشرده قلیان می باشد.
این بخش وظیفه دارد تا زغال فشرده را به همراه افزودنی های مورد نظر، وارد محفظه ورودی دستگاه نماید.

پرس

پرس به عنوان مهم ترین اجزای دستگاه تولید زغال فشرده، مخلوط وارد شده به دستگاه را تحت فشار قرار می دهد.
توجه کنید که کیفیت دستگاه زغال ساز، نقش بسزایی در نحوه پرس زغال با فشار بالا دارد. لذا برای اطمینان از کیفیت و استحکام اجزای دستگاه زغال ساز، پیشنهاد می شود این دستگاه را از شرکت ارائه دهنده خدمات فروش دستگاه زغال فشرده با قیمت مناسب خریداری کنید.

سیستم خشک کن

پس از فشرده سازی زغال با استفاده از سیستم مکانیکی، هیدرولیکی و پنومکانیکی پرس، بلوک های فشرده وارد سیستم خشک کن می شوند. در این قسمت، زغال ها با استفاده از روش های مختلف حرارتی و برودتی خشک شده و رطوبت خود را از دست می دهند.

سیستم بسته بندی

آخرین مرحله تولید زغال فشرده، مرحله بسته بندی بلوک های زغال است.
در این مرحله، از تجهیزات خودکار بسته بندی، مواد و سیستم برچسب گذاری استفاده می شود.
در واقع بلوک های تولید شده توسط سیستم خودکار دستگاه، داخل موادی مانند کیسه، جعبه و … بسته بندی می شود. همچنین پس از نصب برچسب، آماده حمل و نقل می شوند.

عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه زغال فشرده

قیمت دستگاه زغال ساز صنعتی یکی از فاکتورهای مهم برای شروع و راه اندازی کسب و کار از طریق تولید زغال می باشد.
برای محاسبه قیمت دستگاه زغال ساز لازم است تا عوامل زیر را در نظر داشته باشید:

  1. نوع دستگاه زغال ساز و عملکرد آن
  2. کیفیت دستگاه زغال
  3. برند تولید کننده دستگاه زغال فشرده
  4. خدمات پس از فروش ارائه شده توسط شرکت معتبر
  5. و …
عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه زغال فشرده | نوین ابتکار صنعت
خرید دستگاه تولید زغال ب قیمت عمده

پیشنهاد ما به سروران گرامی

فروش دستگاه زغال فشرده با قیمت مناسب یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت معتبر و باسابقه نوین ابتکار صنعت می باشد.
ما در این شرکت سعی داریم تا با فروش انواع دستگاه زغال با نازل ترین قیمت و بیشترین کیفیت، زمینه ساز شروع کسب و کار موفق برای جوانان سرزمینمان باشیم. لذا برای خرید بهترین و کارآمدترین دستگاه زغال فشرده می توانید از خدمات شرکت نوین ابتکار صنعت استفاده نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت دستگاه خط تولید زغال فشرده می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود با مشاوران ما در ارتباط باشید.
در ضمن اگر بودجه کافی برای خرید دستگاه زغال را ندارید، می توانید از خدمات فروش دستگاه زغال ساز اقساطی این شرکت بهره مند شوید.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

آدرس دفتر مرکزی:

تهران – اتوبان رجائی جنوب – بعد از پل ۶۰ متری شور آباد – نرسیده به جاده واوان – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت آشنایی با مراحل تولید زغال فشرده


۰۹۱۲-۶۱۰۰۲۰۹
    ۰۹۱۲-۲۴۷۸۱۰۰

آدرس کارخانه نوین ابتکار صنعت:

تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵     ۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل

۳/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *