خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران | نوین ابتکار صنعت

خرید دستگاه زغال با بهترین قیمت ها


خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران با قیمت مناسب

در دنیای امروزی، زغال به عنوان ماده ای پرکاربرد برای ایجاد آتش، پخت و پز و استفاده در قلیان در قهوه خانه های سنتی به کار می رود. به همین علت، استفاده از خدمات مرکز خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران و راه اندازی خط تولید این ماده پرفروش با افزایش چشمگیری مواجه شده است.
شاید جالب باشد بدانید که ایران و منطقه خاورمیانه یکی از پرمصرف ترین مناطق استفاده از زغال قلیان یا همان زغال قهوه خانه هستند. از این رو بازار خوبی در این منطقه دارد.
در ضمن معمولاً برای تولید زغال قهوه خانه از ضایعات چوب استفاده می شود. بنابراین تولید این ماده پرکاربرد به قطع درختان نیاز ندارد. همین ویژگی ها سبب افزایش تقاضا برای خرید این محصول شده است.
در صورت نیاز می توانید برای خرید دستگاه زغال قهوه خانه و راه اندازی خط تولید این ماده سودآور، از خدمات شرکت تخصصی نوین ابتکار صنعت استفاده کنید.

از شما خواهشمندیم چند دقیقه ای تا انتهای محتوای پیش رو همراه ما باشید.

آشنایی با انواع دستگاه های تولید زغال قهوه خانه

کلیه دستگاه هایی که در خطوط تولید زغال قهوه خانه ای مورد استفاده قرار می گیرند، مطابق متدهای روز دنیا طراحی شدند و کاربردهای فراوانی دارند.
لذا دستگاه های ساخته شده در بهترین مرکز خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران از به روزترین سیستم پرس برخوردار بوده و مانند دستگاه های قدیمی، دارای تجهیزات جانبی گران قیمت نیستند.

دستگاه های تولید زغال مطابق نوع محصول خروجی، در دسته های زیر قرار می گیرند:

  1.  کوره زغال ۶ جداره ای
  2.  دستگاه پرس گردشی
  3.  کوره جی پلاس
  4.  دستگاه همرفتی
  5.  کوره جداره ای

به این نکته دقت کنید که برای راه اندازی خط تولید زغال قهوه خانه و تولید این ماده پرکاربرد باید اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید. چرا که ایجاد این خط تولید در کنار داشتن تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز، مستلزم برخورداری از دانش و آگاهی کافی نیز می باشد.

آشنایی با انواع دستگاه های تولید زغال قهوه خانه | نوین ابتکار صنعت
خرید دستگاه زغال درجه یک

مزایای تولید زغال با کوره های صنعتی

همزمان با صنعتی شدن تولید زغال قهوه خانه، مزایای استفاده از دستگاه های صنعتی برای اکثر تولیدکنندگان این محصول ثابت شده است. اما با وجود مزایای فراوان تولید زغال با دستگاه های صنعتی، هنوز هم افرادی هستند که تولید زغال به روش سنتی را ترجیح می دهند. این در حالی است که اگر با این مزیت ها آشنا باشند، به تولید این محصول به روش صنعتی روی خواهند آورد.

برخی از مهم ترین مزایای تولید زغال به روش صنعتی عبارتند از:

سهولت استفاده از دستگاه های صنعتی

یکی از مهم ترین مزایای کوره های صنعتی که افراد را به خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران ترغیب می کند سهولت استفاده از این دستگاه ها می باشد. به این ترتیب که کاربران می توانند بدون ایجاد مشکل، زغال قهوه خانه را توسط این دستگاه ها تولید نمایند.
در ضمن با کمک دستگاه های صنعتی، دیگر استفاده از دستگاه ها و شیوه های خطرناک و ابزارهای نامتعارف تولید زغال بی معنی خواهد بود. بنابراین شما می توانید صفر تا صد فرآیند تولید زغال قهوه خانه را به دستگاه های صنعتی بسپارید.

تولید زغال باکیفیت تر

یکی دیگر از دلایل محبوبیت کوره های صنعتی زغال در بین تولیدکنندگان این ماده، تولید زغال باکیفیت تر و حرفه ای تر با کمک این تجهیزات است.
لذا کیفیت بالای زغال قهوه خانه تولید شده به روش صنعتی موجب شده است تا بسیاری از افراد، زغال های سنتی را فاقد ارزش تولیدی بدانند.
این در حالی است که کوره ها و دستگاه های صنعتی، حرارت را به شکل یکنواخت به تمام قسمت های زغال می رسانند محصولات نهایی آنها با کیفیت بسیار بیشتری از کوره خارج می شوند.
همچنین با کمک دستگاه ها و کوره های صنعتی موجود در بهترین مرکز خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران می توان حرارت وارده بر زغال را به درستی کنترل نمود.

عدم نیاز به نیروی انسانی زیاد

دستگاه ها و کوره های صنعتی به دلیل برخورداری از تکنولوژی روز دنیا، به نیروی انسانی زیادی نیاز ندارند.
در مقابل، کوره های سنتی باید به وسیله چندین اپراتور مورد استفاده قرار گیرند. همین امر موجب شد تا طرفداران دستگاه های صنعتی روز به روز افزایش پیدا کند.

کاهش آسیب به محیط زیست

درب کوره های صنعتی تولید زغال به شکلی طراحی شده اند که هیچ گونه هوایی وارد این دستگاه ها نشده و دود حاصل از تولید زغال نیز از آنها خارج نشود.
با این ویژگی کوره های صنعتی، هیچ آسیبی به هوا و محیط زیست وارد نمی شود. این در حالی است که تولید زغال در کوره های سنتی، دود و آلودگی فراوانی را به محیط زیست وارد می کند.

خصوصیات زغال قهوه خانه مرغوب

امروزه به دلیل وجود قهوه خانه ها، سفره خانه ها و رستوران هایی که از سرویس قلیان برخوردار هستند خرید دستگاه زغال و تولید این ماده، جزء مشاغل محبوب و پرطرفدار به شمار می رود. از این رو افراد زیادی به خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران و راه اندازی خط تولید این ماده پرفروش روی آورده اند.
در میان زغال های تولید شده برای قهوه خانه، زغال قلیان یا زغال لیمو به عنوان یکی از باکیفیت ترین زغال ها شناخته می شود.
از مهم ترین ویژگی های این زغال می توان به دوام بیشتر آن در مقایسه با سایر انواع زغال اشاره کرد. زیرا این زغال به آرامی و در زمان طولانی تری می سوزد.
علاوه بر این، زغال قهوه خانه مرغوب و درجه یک، بدون جرقه و تولید گاز های بدبو و خطرناک می سوزد.
در ضمن زغال قهوه خانه باکیفیت، کاملاً یک دست بوده و بدون کوچکترین شکاف و شکستگی تولید می شود.

خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران | نوین ابتکار صنعت
بررسی خصوصیات زغال قهوه خانه مرغوب

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

یکی از مهم ترین و اساسی ترین اقداماتی که برای راه اندازی خط تولید زغال مورد توجه قرار می گیرد، خرید دستگاه زغال است.
این دستگاه ها در انواع مختلف تولید و با توجه به نیاز کاربران، عرضه می شوند. البته توجه داشته باشید که برای خرید دستگاه باکیفیت و راه اندازی خط تولید زغال قهوه خانه، حتماً از خدمات شرکت های معتبر تولید و فروش دستگاه زغال استفاده کنید.
شرکت تخصصی نوین ابتکار صنعت به عنوان بهترین مرکز خرید دستگاه صنعتی زغال قهوه خانه در تهران انواع دستگاه های زغال ساز مرغوب و باکیفیت را با قیمت های بسیار مناسب به خریداران عزیز ارائه می نماید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان برای راه اندازی خط تولید زغال قهوه خانه، کافی است با مشاوران مجرب ما در شرکت نوین ابتکار صنعت در تماس باشید.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

آدرس دفتر مرکزی:

تهران – اتوبان رجائی جنوب – بعد از پل ۶۰ متری شور آباد – نرسیده به جاده واوان – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت آشنایی با مراحل تولید زغال


۰۹۱۲-۶۱۰۰۲۰۹
    ۰۹۱۲-۲۴۷۸۱۰۰

آدرس کارخانه نوین ابتکار صنعت:

تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵     ۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *