محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال | نوین ابتکار صنعت

آشنایی با محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال در نوین ابتکار صنعت


محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال | نوین ابتکار صنعت

با اینکه تولید زغال به عنوان یکی از مشاغل پردرآمد شناخته می شود، ولی به همان نسبت نیز نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد.
برای تولید زغال نیاز به کوره صنعتی دارید و محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال را قبل از شروع این کار باید در نظر بگیرید.

لطفاً جهت مطالعه مقاله ذیل، ۵ دقیقه ای با ما همراه باشید

عوامل زیادی روی قیمت این تجهیزات تأثیر می گذارند و در نهایت با محاسبه آن می توان هزینه نهایی را برآورد و سود و زیان را در نظر گرفت. عواملی که روی این موضوع تأثیرگذارند عبارت اند از:

تجهیزات داخلی کوره زغال صنعتی

کوره صنعتی از طریق حرارت غیر مستقیم، چوب را به زغال تبدیل می کند. برای اینکه زغال مرغوبی تولید شود باید بسیاری از موارد تنظیم و کنترل شوند.
تجهیزات داخلی کوره زغال این کار را انجام می دهند. کنترل دما به صورت اتومات، جداره هایی که باید عایق بندی شوند یا نصب فیلتر و کندانسور حذف دوده از جمله این تجهیزات هستند.
قیمت هر یک از این موارد روی قیمت نهایی کوره تأثیر مستقیمی می گذارد. هرچه کیفیت این تجهیزات بالاتر باشد، قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.
ولی برای تولید زغال مرغوب و افزایش ظرفیت تولید ناگزیر به پرداخت هزینه بیشتر برای خرید تجهیزات به روز تر هستید.
هرچه وسایل داخل کوره بتوانند درست تر عمل کنند، از برترین و به روزترین سیستم های کنترل استفاده شود و مواردی از این قبیل باید هزینه بیشتری نیز پرداخت شود.
در نهایت برای محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال باید قیمت این تجهیزات را تک به تک مورد بررسی و توجه قرار دهید.

محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال | نوین ابتکار صنعت
معرفی تجهیزات داخلی کوره زغال صنعتی _ نوین ابتکار صنعت

انواع کوره های صنعتی

اینکه کوره زغال صنعتی برای تولید چه نوع موادی مورد استفاده قرار می گیرد، در برآورد قیمت آن تأثیر دارد. این کوره ها از چند جداره عایق بندی شده تشکیل شده که با حرارت غیر مستقیم انواع چوب ها را به زغال تبدیل می کند.
بنابراین نوع زغال تولید شده به نوع چوبی که داخل کوره قرار داده می شود، بستگی دارد. انواع زغال های لیمو، پسته، بلوط و … را می توان برای این مورد برشمرد.

ظرفیت کوره زغال صنعتی

یکی از عوامل مهم برای محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال، ظرفیت آن است. ظرفیت کوره صنعتی می تواند از ۱ تا ۲۰ تن متغیر باشد.
هرچه ظرفیت کوره بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. ولی در مقابل سود بالایی را نیز در پی دارد. بنابراین می توانید بنا به بودجه ای که در اختیار دارید و نیز محلی که در نظر گرفته اید و همچنین نیاز خود، ظرفیت کوره را کمتر و یا بیشتر کنید.

برند و مارک کوره زغال صنعتی

یکی دیگر از موارد مهم در محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال برند و مارک آن است. تولیدکنندگان مختلف داخلی و خارجی اقدام به تولید این محصولات می کنند.
بنابراین تنوع زیادی وجود دارد که بنا به بودجه خود و ویژگی های هر کدام می توانید برند خود را انتخاب و خرید کنید.
هرچه برند معتبرتر و شناخته شده تر باشد، قیمت بیشتری دارد. ولی ارزش خرید را دارند، زیرا روی کیفیت این نوع کوره زغال صنعتی دقت بیشتری می شود و برند برای اعتبار نام خود تمامی مواردی را که لازم است رعایت می کند.
همچنین از بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. برندهای خارجی قیمت بیشتری دارند و کیفیت آن ها نیز متفاوت است.
در مقابل برندهای ایرانی قیمت کمتری داشته ولی از نظر کیفیت می توانند با انواع مختلف تجهیزات خارجی رقابت کنند. اگر قصد خرید دارید توصیه می شود به کارت اصالت و سلامت محصول نیز توجه کنید.
کوره اصلی و اورجینال قیمت بیشتری نسبت به نوع تقلبی دارد. بنابراین اگر برند معتبری را خریداری کرده اید و قیمت کمتری دارد، به اصل بودن آن باید اطمینان داشته باشید.
محصولاتی که دارای کارت گارانتی و ضمانت نامه نیز هستند، گزینه های مناسبی به نظر می رسند. زیرا از کیفیت تجهیزات خود مطمئن تر هستند که کارت ضمانت را به همراه محصول ارسال می کنند.
بهتر است در مورد خدمات پس از فروش این تجهیزات نیز تحقیق کنید و در صورت داشتن این کارت بدون نگرانی اقدام به خرید کنید. چون در این صورت می توانید هرگونه مشکل و ایراد را در کمترین زمان برطرف نمایید.
در نهایت باید گفت برندهای معتبر و شناخته شده که اصل بوده و کارت ضمانت و سلامت را ارائه می دهند برای خرید مناسب تر هستند.

نوع کوره زغال صنعتی

کوره زغال صنعتی انواع مختلفی دارد و هر کدام نیز ویژگی های خاص خود را دارند. ظرفیت این کوره ها نیز متفاوت است و می توانید نوع مناسب را بنا به بودجه و نیاز خود برای محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال خرید کنید.
انواع مختلف کوره ها عبارت اند از:

کوره زغال صنعتی چند منظوره

این کوره می تواند انواع زغال ها را تولید کند. بنابراین می تواند برای افرادی که می خواهند سود بیشتری را به دست آورند، گزینه مناسب و مقرون به صرفه تری باشد. انواع زغال لیمو، مرکبات و … را می توان با این نوع کوره ها تولید کرد.

کوره زغال صنعتی تک منظوره

این کوره ها بر خلاف نوع قبلی، تنها یک نوع محصول را تولید می کند. در این صورت این گزینه برای افرادی که به دنبال تولید محصول خاصی هستند مناسب تر است.

کوره زغال همرفتی

یکی از بهترین نوع کوره ها، کوزه زغال همرفتی است. زیرا برای سوختن یکنواخت چوب از همرفت هوا در فضای داخلی کوره صنعتی استفاده می شود.
به این صورت که جریان هوا در کل کوره پخش و باعث یکنواخت سوختن چوب ها و تولید زغال می شود.
بنابراین کیفیت زغال تولید شده بهتر و بالاتر بوده و یک مزیت به شمار می رود.
برای اینکه خرید به صرفه تری داشته باشید، می توانید از کوره های دست دوم نیز استفاده کنید. البته بهتر است قبل از خرید این کوره ها از مشاوران و متخصصین کمک بگیرید.
بررسی های لازم را در مورد قطعات مختلف و ایراداتی که ممکن است پیش آید، انجام دهید. خرید این کوره های ریسک بالاتری دارد و توصیه می شود دقت بیشتری را در زمان خرید انجام دهید و از مراکز معتبر انتخاب کنید.

محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال | نوین ابتکار صنعت
شناخت انواع کوره های زغالی با نوین ابتکار صنعت

پیشنهاد ما به شما عزیزان

با توجه به اهمیتی که زغال در صنایع مختلف دارد، تولید آن همیشه ادامه خواهد داشت. به همین سبب خط تولید زغال از مشاغل پرسودی است که افراد جویای کار را به خود جلب می کند.
این در حالی است که برای ایجاد و راه اندازی خط تولید زغال حتماً باید از اطلاعات و دانش لازم برخوردار بود و با توجه به نوسان قیمت ها به خرید و محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال توجه کرد تا در این کار بازدهی و سود بیشتری به دست آورید.

اقدام بعدی پس از به دست آوردن اطلاعات، محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال است. بهتر است بدانید خرید کوره صنعتی زغال با کیفیت و قیمت مناسب حتماً باید از نمایندگی های معتبر انجام شود.
شرکت نوین ابتکار صنعت ، یکی از مراکزی است که اقدام به تولید انواع دستگاه های تولید زغال با محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال کرده است.
شما می توانید با مراجعه به این نمایندگی، از کیفیت بالای دستگاه های تولید شده با قیمت مناسب در خرید دستگاه کوره زغال مطمئن شوید.
در ضمن کارشناسان باتجربه نوین ابتکار صنعت، به شما برای محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال کمک خواهد کرد. مناسب بودن قیمت محصولات این نمایندگی، از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز است.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

آدرس دفتر مرکزی :

تهران – اتوبان رجائی جنوب – بعد از پل ۶۰ متری شور آباد – نرسیده به جاده واوان – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت محاسبه قیمت کوره صنعتی زغال


۰۹۱۲-۱۴۰۲۰۰۱
    ۰۹۱۲-۲۴۷۸۱۰۰

آدرس کارخانه نوین ابتکار صنعت :

تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *