فروش دستگاه زغال ساز دست دوم

بهترین فروشنده دستگاه زغال ساز دست دوم

زغال چوب با سوزاندن پوسته های مختلف بیولوژیکی طبیعی (مانند پسته، فندق، گردو) از طریق خرد کردن و آسیاب کردن با فشار بالا در دستگاههای مخصوص تولید زغال بدست می آید. هیچ ماده شیمیایی در طول تولید استفاده نمی شود. نشاسته ذرت مناسب برای تغذیه به عنوان چسب اضافه می شود. زغال فرموله شده با عبور از قالبهای مختلف سوراخ دار و غیر سوراخ دار شکل می گیرد. پس از شکل گیری، ۱.۵ روز در اتاق های خشک کن بوده و رطوبت داخلی به زیر ۸٪ کاهش می یابد. زغال پر انرژی و فشرده که به راحتی می سوزد تولید می شود. برای آشنایی مختصر با مزایای ورود به صنعت زغال چوب، استفاده از زغال چوب و در نهایت عرضه و فروش دستگاه زغال ساز دست دوم با ما همراه باشید.

فروش دستگاه زغال ساز دست دوم | نوین ابتکار صنعت

بهترین فروشنده دستگاه زغال ساز دست دوم شرکت نوین ابتکار صنعت

به دلیل این ساختار، ۶-۵ ساعت سوختن و ۵-۴ ساعت زمان پخت کارآمد دارد. این مدت زمان سوزاندن بسیار طولانی و انرژی بالایی در مقایسه با سایر زغال ها دارد. این روش گرما را به صورت یکنواخت می دهد.

بنابراین یک پخت و پز کارآمد و بدون سوزاندن مغزه ی چوب فراهم می کند. همچنین به جیب شما کمک می کند زیرا تا ۳ برابر بیشتر از چوب کارآمد است. دوده تولید نمی کند زیرا از محصولات بیولوژیکی ساخته شده است. این یک روش کاملا سالم پخت میباشد.

مزایای استفاده از زغال چوب

  • بدون قطع درخت تولید می شود.
  • از ۱۰۰٪ مواد زائد بیولوژیکی تولید می شود.
  • سازگار با محیط زیست است.
  • زمان سوختن آن بسیار طولانی است.
  • بدون دود، بدون بو است.
  • دارای انرژی گرمایی بالا میباشد.
  • حاوی مواد شیمیایی نیست.
  • شعله و جرقه ایجاد نمی کند.
  • ۳ برابر کارآمدتر از زغال چوب مشتق شده میباشد.

فروش دستگاه زغال ساز دست دوم

امروزه با توجه به مصرف بالای زغال در کشور ما و خاورمیانه فعالیت در زمینه تولید دستگاه زغال ساز و انواع محصولات آن از جمله زغال لیمو، زغال نارگیل، زغال کبابی و… حاشیه سود بالایی دارد. بنابراین علاقه مندان به این حوزه میتوانند با خرید تجهیزات مربوطه از فعالان این صنعت پول ساز باشند.

امروزه فعالان این حوزه علاوه بر فروش در داخل کشور، محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر میکنند. در صورت نداشتن بودجه کافی برای خرید دستگاه نو. شرکت نوین ابتکار با فروش دستگاه زغال ساز دست دوم  که دارای کیفیت و قیمت مناسب میباشند. راه حل مناسبی برای اقدام به فعالیت در این زمینه میباشد.

شرکت نوین ابتکار صنعت با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با بیش از بیست سال سابقه آماده ارائه خدمات و مشاوره در زمینه فروش دستگاه زغال ساز دست دوم به شما سروران گرامی میباشد.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

دفتر کارخانه

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵

مشاوره فروش و صادرات زغال

۰۹۱۲۱۴۰۲۰۰۱

۰۹۱۲۲۴۷۸۱۰۰

چت در واتساپ WhatsAPP

آدرس کارخانه : تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل