خریدار دستگاه زغال ساز دست دوم

بهترین خریدار دستگاه زغال ساز دست دوم

بعضی از فعالان این حوزه تصمیم به تعویض و به روز کردن تجهیزات خود را دارند. یا به دلایلی حوزه ی فعالیت خود را عوض کرده اند. در صورتی که شما تصمیم به فروش تجهیزات مربوط به تولید زغال را دارید. گروه صنعتی نوین ابتکار به عنوان خریدار یا مشاوره اقتصادی همراه شما خواهد بود. لازم به ذکر است شما میتوانید برای فروش هر قسمت از تجهیزات فرایند مربوط به تولید زغال روی گروه صنعتی نوین ابتکار به عنوان خریدار دستگاه زغال ساز دست دوم حساب کنید.

خریدار دستگاه زغال ساز دست دوم - نوین ابتکار صنعت

گروه صنعتی نوین ابتکار خریدار دستگاه زغال ساز دست دوم شما با قیمت عالی

بررسی دستگاه زغال ساز

منظور از دستگاه تولید زغال چوب، تبدیل مواد زائد زیست توده به زغال از طریق پیرولیز در دمای بالا و جو بدون اکسیژن است. این یک روش خوب برای دستیابی به استفاده از منابع و درآمد زایی میباشد. مواد اولیه لازم جهت تولید زغال عبارت اند از: چوب، بامبو، پوسته برنج، پوسته نارگیل، پوست خرما، خاک اره، پوسته زیتون، پوسته بادام زمینی، باگاس نیشکر و…..با توجه به مصرف بالای زغال در کشور و همچنین خاورمیانه، امروزه فعالیت اقتصادی در این حوزه حاشیه سود بالایی دارد بنابراین از صنایع محبوب در کشور ما میباشد. متقاضیان فعالیت در این صنعت میتوانند در حوزه های مختلف تولید دستگاه زغال ساز، تولید انواع زغال، تامین مواد اولیه و بسته بندی و…..اقدام کنند. امروزه فعالان اقتصادی محصولات خود در زمینه تولید محصول و تجهیزات تولید به کشورهای حاشیه خلیج فارس، ترکیه، عراق، آذربایجان، افغانستان، پاکستان و برخی از کشورهای اروپایی صادر میکنند.

اجزای اصلی ماشین آلات ساخت زغال

شرکت نوین ابتکار یک تولید کننده ماشین آلات سازنده زغال چوبی حرفه ای درایران میباشد. همچنین این شرکت با گسترش فعالیت خود، خریدار تمام تجهیزات اصلی و جانبی دست دوم فعالان این صنعت میباشد.

تجهیزات اصلی این دستگاه شامل

  • آسیاب چکش: این بخش همچنین به عنوان سنگ شکن شناخته می شود، مواد اولیه را به ذرات ریز خرد می کند.
  • نوار نقاله: این کمربندی است که مواد خرد شده را به مخلوط کن منتقل می کند.
  • میکسر: مواد خرد شده خشک مخلوط شده و به صورت دوغاب / خمیری تهیه می شود که به راحتی به شکل های مختلف قالب می شوند.
  • قالب زن: این بخش دوغاب را به شکل مورد نیاز تبدیل می کند. شما می توانید گلوله های مستطیلی، مدور، توخالی، گلوله یا هر نوع دیگری را انتخاب کنید.
  • خشک کن: بریکت ها خشک میشوند و جامدتر و چگال تر می شوند.
  • کربونیزاسیون: برای ساخت بریکت های زغالی، کوره های زغالی لازم است که بریکت های زیست توده را به بریکت های زغالی تبدیل کنید.

در میان این قطعات، دستگاه های پشتیبانی کننده زیادی نیز وجود دارد. مانند قسمتهای بخار  فلش، کربنه شدن، تغذیه، تخلیه، خنک سازی، بازیافت گازهای خروجی، جذب کننده گرد و غبار مرطوب، کوره گازرسانی و لوله های مربوطه.

شرکت نوین ابتکار صنعت با بیش از بیست سال سابقه در صنعت زغال، تولید کننده انواع زغال، انواع ماشین آلات زغال ساز و همچنین خریدار دستگاه زغال ساز دست دوم متقاضیان عزیز میباشد.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

دفتر کارخانه

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵

خرید دستگاه زغال ساز دست دوم

۰۹۱۲۱۴۰۲۰۰۱

۰۹۱۲۲۴۷۸۱۰۰

چت در واتساپ WhatsAPP

آدرس کارخانه : تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل