فروش دستگاه زغال ساز در تهران

دستگاه سازنده زغال چوب از پسماندهای چوبی کشاورزی یا پسماند های جنگلی که سرشار از لیگنین، سلولز، همی سلولز هستند. مانند کاه، خاک اره، پوسته برنج، پوسته نارگیل، پوسته خرما، پوست درخت، درختان و غیره استفاده می کند. در فرآیند تجزیه در اثر حرارت فاقد اکسیژن، عناصر کربن و هیدروژن موجود در مواد اولیه به گاز قابل احتراق مخلوط با انرژی بالا، زغال چوب و محصولات فرعی مانند، سرکه، چوب و قیر تبدیل می شوند. شرکت نوین ابتکار صنعت با بیش از ۲۰ سال تجربه و فروش دستگاه زغال ساز همواره در اندیشه رونق کسب و کارتان میباشد.

با توجه به کاربردهای متنوع زغال چوب و مصرف بالای آن در کشور و کشور های خاورمیانه صنعت زغال سازی از صنایع محبوب برای فعالان اقتصادی میباشد. فعالان اقتصادی میتوانند در زمینه ساخت دستگاه زغال ساز یا تولید زغال اقدام کنند.

فروش دستگاه زغال ساز | نوین ابتکار صنعت
فروش دستگاه زغال ساز توسط گروه صنعتی نوین ابتکار صنعت

کاربرد های زغال چوب

  1. زندگی روزمره : می تواند در پخت و پز و قلیان مصرف شود یا به عنوان سوخت برای تأمین گرما استفاده شود.
  2. کشاورزی : به دلیل ظرفیت جذب زیاد، می تواند کیفیت خاک را بهبود بخشد، به طوری که باعث افزایش تولید دانه می شود.
  3. صنعت : زغال چوب را می توان بیشتر به کربن فعال تبدیل کرد. به عنوان آجر ساختمانی با خاک رس و سوخت در کارخانه های فولاد و آهن، سرامیک و غیره استفاده می شود.

محبوبیت صنعت فروش دستگاه زغال ساز

در حال حاضر، استفاده از زغال چوب در مناطق مختلف بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله می توان از آنها برای تهیه کردن کباب، قلیان، کربن فعال و غیره استفاده کرد. به همین دلیل دستگاه های تولید زغال برای فروش در داخل و خارج از کشور محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

معرفی ماشین آلات ساخت زغال برای فروش

این تجهیزات برای تولید زغال از طرح دو لایه و چند گذر استفاده می کنند. این ماده عمدتا از خشک کن، میکسر، اکسترودر، میزبان کربن سازی و سایر تجهیزات کمکی تشکیل شده است. در میان این تجهیزات، قطعات دیگری مانند نوار نقاله، قفسه بندی، بخار کردن فلش، تخلیه، خنک سازی، بازیافت گازهای خروجی، جمع کننده گرد و غبار مرطوب، کوره گازرسانی و لوله های مربوطه وجود دارد.

هزینه ساخت دستگاه زغال ساز

  • قیمت فقط یک مقدار تخمینی است.
  •  هزینه دقیق به دستگاه مورد نیاز شما بستگی دارد.
  • فناوری پردازش و مواد اولیه از عوامل اصلی تأثیرگذار بر قیمت دستگاه زغال هستند.
  • تخفیف های نامنظمی خواهیم داشت، بنابراین می توانید برای آخرین سیاست فعالیت با ما تماس بگیرید.

امروزه تجهیزات ساخت زغال علاوه بر داخل به کشورهای همسایه و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر میشوند. داشتن مرز مشترک و بازار مصرف بالا از مزایای صادرات به کشورهای ذکر شده میباشند.

شرکت نوین ابتکار صنعت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان مجرب در زمینه ساخت دستگاه تولید زغال، آماده ارائه خدمات در زمینه فروش دستگاه زغال ساز به شما متقاضیان عزیز میباشد.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

دفتر کارخانه

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵

مشاوره فروش و صادرات زغال

۰۹۱۲۱۴۰۲۰۰۱

۰۹۱۲۲۴۷۸۱۰۰

چت در واتساپ WhatsAPP

آدرس کارخانه : تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل