کارخانه تولید دستگاه زغال ساز فشرده - نوین ابتکار صنعت

نوین ابتکار بهترین کارخانه تولید دستگاه زغال ساز چینی با بهترین هزینه با بیش از 20 سال سابقه


دستگاه زغال فشرده

دستگاه زغال فشرده، یکی از تجهیزاتی است که با استفاده از آن می‌توان یک کسب و کار جدید و سودآوری راه‌اندازی کرد. استفاده از دستگاه زغال ساز فشرده، علاوه بر سوددهی بالا، مزایای بسیاری دیگری نیز دارد. از جمله اینکه شما با خرید دستگاه تولید زغال و استفاده از آن، دیگر درختی را برای تولید زغال قطع نمی‌کنید و می‌توانید از ضایعات سلولزی و ضایعات چوبی که در محیط رها می‌شوند، مجدداً استفاده کنید.

شما حتی می‌توانید در صورت تولید محصولات با کیفیت، صادرات هم انجام دهید و در نتیجه حاشیه سود خود را بیشتر کنید. برای تولید زغال فشرده، علاوه بر کیفیت مواد اولیه، کیفیت دستگاه زغال ساز صنعتی، هم نقش بسیار مهمی در کیفیت محصول نهایی دارد.

سوددهی دستگاه تولید زغال

مهمترین عاملی که باید قبل از خرید یک دستگاه زغال یا همان زغال فشرده در نظر بگیرید، این است که از آن چقدر می‌توانید کسب درآمد و سوددهی داشته باشید.

دستگاه زغال فشرده اقساطی

عوامل بسیاری بر سودآور بودن یک کسب و کار تاثیرگذارند. به صرفه بودن، میزان تقاضا، در دسترس بودن مواد اولیه و هزینه‌های تولید، از عواملی هستند که بر سودآوری این کسب و کار تاثیر مهمی دارند.

تولید زغال کسب و کاری است که می‌تواند با کمترین سرمایه‌گذاری به نسبت سایر روش‌های درآمدزایی، بیشترین سودآوری را برای شما ایجاد کند. شما برای تولید این محصول می‌توانید با پرداخت یک هزینه کلی برای تجهیزات و دستگاه‌های تولیدی، به بیشترین درآمد برسید.

علت‌های بسیاری وجود دارد که می‌تواند این موضوع را تایید کند. از جمله اینکه تقاضای بالایی برای زغال وجود دارد. همچنین مواد اولیه زغال فشرده، عموماً ضایعات چوبی بوده که همواره در دسترس هستند. این موضوع به همراه هزینه کمی که برای نیروی انسانی پرداخت می‌شود، کاهش هزینه‌های تولید را سبب می‌شود که مستقیماً بر سودآوری تاثیرگذار است.

در واقع شما می‌توانید با توجه به هزینه‌های تولید زغال صنعتی و تقاضای بالای آن، حداکثر سوددهی را کسب کنید. فقط کافی است ابتدای کار، سرمایه‌گذاری‌های لازم را برای تهیه دستگاه تولید زغال چینی با کیفیت انجام دهید. به این ترتیب خواهید دید که سوددهی این خط تولید نسبت به هزینه‌های اولیه بسیار بیشتر است. در این مسیر می‌توانید روی کمک ما در نوین ابتکار صنعت حساب کنید. کارشناسان ما در تمام این مسیر با شما همراه هستند.

نحوه تولید زغال فشرده

ابتدا و پیش از بررسی این موضوع، باید ببینیم زغال فشرده چیست؟ زغال فشرده به نوعی زغال گفته می‌شود که از زغال‌های معمولی و سنتی متفاوت است. زغال فشرده به نام زغال قالبی، زغال چینی و زغال صنعتی هم شناخته می‌شود و از جمله رایج‌ترین انواع بریکت است.

دستگاه تولید زغال فشرده

اگر کنجکاو هستید که دستگاه زغال فشرده، چگونه زغال تولید می‌کند، در اینجا نحوه تولید زغال فشرده را بررسی می‌کنیم. در ابتدا مواد اولیه زغال فشرده، با ماده چسبنده ترکیب می‌شوند و در مرحله بعدی، به این ترکیب، فشار اعمال می‌شود. شما می‌توانید برای آموزش تولید زغال فشرده، به بخش مربوطه مراجعه کنید.

قیمت دستگاه زغال ساز فشرده و میزان سوددهی آن

قبل از شروع هر کسب و کاری، ابتدا باید با هزینه لازم و میزان سودآوری آن آشنا شد. عمده‌ترین هزینه‌ای که باید برای شروع تولید زغال بپردازید، خرید دستگاه زغال ساز و تجهیزات مربوطه است. به همین دلیل قیمت دستگاه زغال ساز، عامل مهمی برای شروع این کار است.

در کنار قیمت دستگاه زغال فشرده، شما باید بازدهی بالای تولید و فروش زغال را هم در نظر بگیرید. علاوه بر این کار، سوددهی بسیار بالایی به نسبت هزینه‌های اولیه‌ای که برای آن صرف می‌کنید، دارد. این نکته را هم در نظر بگیرید که این صنعت علاوه بر نیاز به سرمایه اولیه، به مهارت و دانش بالایی هم نیاز دارد. پس کسانی که تصمیم دارند پا به این عرصه بگذارند، باید دانش و مهارت‌های خود را توسعه دهند.

شرکت نوین ابتکار صنعت علاوه بر ارائه مواد اولیه با کیفیت و دستگاه زغال فشرده، آموزشی جامع به مخاطبین خود ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با عقد قرارداد با نوین ابتکار صنعت، همان ابتدای کار همه آن چیزی که باید در این زمینه بدانید و به آن نیاز دارید را تامین کنید و از فروش محصول خود هم مطمئن باشید. شما می‌توانید برای اطلاع بیشتر از نحوه کار، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خرید دستگاه زغال حبه ای نارگیل در تهران | نوین ابتکار صنعت
بهترین شرکت تولید دستگاه زغالانواع دستگاه زغال فشرده برای تولید

انواع دستگاه زغال فشرده در عملکرد با یکدیگر تفاوتی ندارند. در همه انواع دستگاه زغال فشرده، اساس بر فشرده‌سازی مواد اولیه‌ای همچون خاک اره، تولید بریکت و پخت آنهاست. اکسترودر زغال می‌تواند به شکل هیدرولیک یا ماردونی باشد. در دستگاه هیدرولیک با فشار هیدرولیکی، مواد فشرده شده در دستگاه حرکت می‌کنند و در انواع ماردونی دستگاه به صورت چرخشی و در یک ماردون آنها را منتقل می‌کند.

دستگاه زغال ساز اقساطی

شاید در ابتدای کار، شما همه سرمایه لازم برای خرید تجهیزات را در اختیار نداشته باشید. برای این مشکل ما راه حل مناسبی داریم. شما می‌توانید دستگاه زغال فشرده نوین ابتکار صنعت را به صورت اقساطی نیز خریداری کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی بیشتر از شرایط فروش اقساطی، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

معرفی مشخصات دستگاه تولید زغال فشرده نوین ابتکار صنعت

دستگاه زغال فشرده نوین ابتکار صنعت، یکی از باکیفیت‌ترین ماشین آلات موجود برای تولید زغال فشرده است. علت این امر این است که این دستگاه علاوه بر داشتن ظرفیت تولید بالا، به خصوص در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار، کاملاً اتوماتیک عمل می‌کند و به این ترتیب، هزینه‌های تولید را به شدت کاهش می‌دهد.

این دستگاه با شرایط متفاوتی عرضه می‌شود که شما می‌توانید براساس نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. به عنوان مثال دستگاه زغال فشرده، در چهار مدل اورهال، کارکرده یا دست دوم، نمایشگاهی و نو با گارانتی طلایی قابل سفارش است و ظرفیت تولید آن هم با توجه به نیاز شما می‌تواند از ۱۲۰۰ تا ۴۰۰۰ کیلوگرم در ساعت، متغیر باشد. شما می‌توانید برای بررسی اینکه کدامیک از این دستگاه‌ها از کارشناسان نوین ابتکار صنعت، مشاوره دریافت کنید.

مزایا دستگاه زغال فشرده نوین ابتکار صنعت

 • ظرفیت تولید بیشتر نسبت به خط تولیدات موجود بازار
 • تمام اتوماتیک بودن دستگاه
 • پرس بالا (فشرده سازی بیشتر)
 • سوددهی بالاتر
 • افت بار کمتر
 • نیروی کار حداقلی
 • دارای سیستم همرفتی-تعادل حرارت
 • سرکه گیر – تمام کوئل – تابلو PLC
 • تمام آلیاژی بودن کوره
 • عمر بالای کوره
 • سوددهی بالاتر

عوامل موثر بر قیمت دستگاه زغال ساز فشرده صنعتی

همانطور که گفته شد، قیمت دستگاه زغال ساز صنعتی، یکی از عوامل مهم در شروع این کسب و کار است. قیمت دستگاه زغال فشرده هم به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به قیمت آهن؛ مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت این دستگاه، میزان تورم و نوسانات بازار، اشاره کرد.

دستگاه زغال چینی

با این حال شرکت نوین ابتکار صنعت، در نهایت این محصول را با قیمتی مناسب و به صرفه به دست مشتریان خود می‌رساند. با این حال در اینجا عوامل مهمی که بر قیمت دستگاه زغال فشرده تاثیر گذاشته و در آینده هم بر قیمت این محصول موثر خواهد بود را بررسی می‌کنیم.

قیمت دستگاه زغال حبه ای نارگیل | نوین ابتکار صنعت

نوع دستگاه و عملکرد آن

اولین عاملی که تاثیر بسیار مهمی بر قیمت دستگاه زغال ساز دارد، نوع دستگاه و نحوه عملکرد آن است. به عنوان مثال اینکه یک دستگاه دست دوم یا نو باشد و یا دستگاهی باشد که بازسازی شده است (اورهال)، همه بر قیمت نهایی آن تاثیرگذارند. به این ترتیب، دستگاه اورهال از دستگاه دست دوم قیمت پایین‌تری داشته و طبعا دستگاه نو، قیمت بالاتری از دستگاه دست دوم خواهد داشت.

همچنین نحوه عملکرد و کیفیت محصولات تولیدی، بر قیمت نهایی این دستگاه، تاثیرگذار است. به عنوان مثال هرچه ظرفیت تولید دستگاه زغال ساز، بیشتر باشد، قیمت آن هم طبعا بیشتر خواهد بود.

کیفیت دستگاه زغال فشرده

کیفیت خط تولید زغال، اجزاء تشکیل دهنده و متریال به کار رفته در آن، عاملی است که بر میزان دوام و کیفیت زغال‌هایی که تولید می‌کند، موثر است. به همین دلیل هر چه کیفیت دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

برند تولیدکننده

برند تولیدکننده دستگاه، سابقه و میزان شهرت آن هم نقش مهمی در قیمت دستگاه تولیدی خواهد داشت. هرچه برند تولید کننده مشهورتر و معتبرتر باشد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

ظرفیت تولید دستگاه

ظرفیت تولید دستگاه، عاملی است که هم بر کیفیت و هم بر قیمت محصول نهایی تاثیرگذار است. در حقیقت هرچه ظرفیت تولید بالاتر باشد، قیمت دستگاه بیشتر است.

خدمات پس از فروش

شرکت هایی که خدمات پس از فروش بهتری ارائه می دهند، معمولا قیمت محصولاتشان نیز بالاتر است. وجود خدمات پشتیبانی می تواند در صورت بروز مشکل، از ضررهای بیشتر جلوگیری کند.

قیمت دستگاه زغال فشرده دست دوم

خرید دستگاه زغال فشرده دست دوم می تواند سودآور یا زیان ده باشد. برای این منظور باید به خوبی با شرکت فروشنده و شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش آن آشنا باشید تا از کیفیت و سودآوری دستگاه اطمینان حاصل کنید.

قیمت دستگاه زغال ساز با خاک اره

قیمت دستگاه زغال ساز با خاک اره به عواملی همچون کیفیت زغال تولیدی و ظرفیت تولید بستگی دارد. شرکت نوین ابتکار صنعت با رعایت استانداردها، محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می کند.

خرید دستگاه زغال ساز

برای شروع یک کسب و کار سودآور در زمینه تولید زغال فشرده، خرید دستگاه زغال ساز از یک منبع معتبر و با خدمات مناسب، بسیار حائز اهمیت است. نوین ابتکار صنعت علاوه بر فروش دستگاه با کیفیت، آموزش، تامین مواد اولیه و پشتیبانی لازم را نیز ارائه می کند.
نتیجه گیری
با توجه به تقاضای بالا برای زغال فشرده و سودآوری خوب این کسب و کار، می توان با سرمایه گذاری اولیه برای خرید دستگاه زغال ساز مناسب و با کیفیت، یک کسب و کار پردرآمد راه اندازی کرد. کلید موفقیت در این کار، انتخاب صحیح دستگاه از یک شرکت معتبر با خدمات پشتیبانی مناسب است تا بتوان با کمترین هزینه، بیشترین سود را کسب کرد. لازم است قبل از شروع، مطالعات لازم را انجام داد و از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک گرفت.

 

یک پیشنهاد ویژه

اگر خواهان خرید دستگاه تولید زغال قلیان در تهران هستید، پیشنهاد می کنیم با استفاده از خدمات شرکت نوین ابتکار صنعت، خریدی ایده آل و به صرفه را تجربه کنید. چرا که ما در این شرکت، بهترین و باکیفیت ترین انواع دستگاه زغال را به همراه گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش و با نازل ترین قیمت به خریداران عزیز ارائه می دهیم.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دستگاه زغال چینی با قیمت مناسب می توانید با کارشناسان ما به صورت رایگان در تماس باشید.

اطلاعات تماس و آدرس نوین ابتکار صنعت

آدرس دفتر مرکزی:

تهران – اتوبان رجائی جنوب – بعد از پل ۶۰ متری شور آباد – نرسیده به جاده واوان – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

مشاوره رایگان با کارشناسان ما جهت آشنایی با مراحل تولید زغال


۰۹۱۲-۲۴۷۸۱۰۰

آدرس کارخانه نوین ابتکار صنعت:

تهران – کهریزک – بعد از پل ۶۰ متری شورآباد – جنب پست بانک – پلاک ۷۳

۰۲۱۵۶۵۴۷۹۳۵     ۰۲۱۵۶۵۴۴۲۵۳

موقعیت کارخانه نوین ابتکار در نقشه گوگل

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۲ دیدگاه

  • با سلام و تشکر بابت دنبال کردن مطالب سایت
   اگر بصورت خلاصه بخواهیم به این فواید اشاره داشته باشیم

   استفاده از ضایعات و کاهش سوزاندن آنها
   کاهش مصرف چوب و حفظ جنگل‌ها
   تولید زغال باکیفیت و دود کمتر
   افزایش بازدهی و کاهش ضایعات
   کاهش مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه‌ای

   با توجه به این فواید و مواردی که برای باز کردن آن نیاز به یک مطلب کامل میباشد در مجموع، دستگاه ذغال فشرده روشی نوین و پایدار برای تولید زغال و حفظ محیط زیست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *